MÖBLER / Soffor / Soffa 7797068
nr 779 7068
Soffa
50-tal, teak, Bäddbar
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
måndag 24 september 2012
kl 17:35:46
Soffa
Kondition: slitage
nr 779 7068
Soffa
50-tal, teak, Bäddbar
Kondition: slitage
Utrop: | 1.000 kr |
måndag 24 september 2012 |